הצוות שלנו

תמונת צוות

מיד אחרי הקמתה בשנת 2005 ע"י נדב ברטורא, התמקדה החברה בתחום הבניה הפרטית – וילות וקוטג'ים באזור גוש דן והשרון. כשתמ"א 38 יצאה לדרך הייתה החברה בין החלוצות להעניק שירותי פיקוח וניהול פרויקטים בתחום.

בשנים האחרונות פעילות החברה התרחבה הן מבחינת היקף העבודה והן מבחינת סוג הפרויקטים, שהפכו למורכבים וגדולים יותר. על מנת להמשיך להיות פורצת דרך ומובילה בתחום, עברה החברה שינוי ארגוני משמעותי וצירפה לשורותיה אנשי מקצוע נוספים המובילים בתחום על מנת להיערך במהירות לכל צרכי הלקוח.

לאורך 15 שנות הפעילות שלה בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38, ביצעה חברת "רוש בריא 38" פיקוח וליווי דיירים ביותר ממאה פרויקטים בתחום תמ"א 38 ופינוי בינוי באזורים שונים בארץ והציבה סטנדרטים של מצוינות, איכות ושירות יוצאי דופן.

נדב ברטורא

שותף

"מבחינתנו, הדייר תמיד נמצא במקום הראשון. אף על פי שמדובר בפרויקט בניה מורכב מאד, מה שדורש התייחסות מתמדת לפן הטכני והמשפטי, הפן האישי והחברתי לא פחות חשובים מהם…"

​ערן רושו

שותף

"יש חשיבות גדולה מאד לשקיפות. אנחנו מאמינים שהכל חייב להיות גלוי לעיני הדיירים ולא מסתירים מהם שום מידע או פרט. השקיפות חשובה לאורך כל המהלך לכל אחד מהדיירים…"

צחי כוכבי

שותף בחברה, מנהל פרויקטים ומפתח

בעל ניסיון של 17 שנה בניהול ופיקוח על פרויקטים בענף הבניה בשוק פרטי, מוסדי ומסחרי, ביניהם פרויקטים של התחדשות עירונית עם עירוב שימושים, המשלבים שטחים מסחריים ודירות…

שירין צ'יקורל-לוי

מנהלת תפעול וקשרי לקוחות

שירין מגיעה מרקע אדריכלי, בעלת ניסיון רב בשטח ובתפעול פרויקטים בגדלים שונים בענף הבניה. במסגרת תפקידה בחברה היא אחראית על כל מה שמתרחש מאחורי הקלעים …

אסף פוגל


אסף פוגל

מפקח בניה

***

בודק...