נדב ברטורא

תמונת צוות

נדב ברטורא - שותף

"מבחינתנו, הדייר תמיד נמצא במקום הראשון. אף על פי שמדובר בפרויקט בניה מורכב מאד, מה שדורש התייחסות מתמדת לפן הטכני והמשפטי, הפן האישי והחברתי לא פחות חשובים מהם. לדיירים המעורבים בפרויקטים של התחדשות עירונית יש לא מעט חששות ודאגות: אלה יכולות להיות גם בעיות התמודדות עם כניסה ויציאה מהבניין שנמצא בעיצומן של עבודות חיזוק או עזיבה של הדירה הנוכחית בפרויקט של פינוי בינוי. לפעמים זו התמודדות עם אנשי המקצוע שבאים להולכים או תיאום ציפיות מבחינת העמידה בלוחות הזמנים. כל הבעיות האלה מטופלות על ידינו".

בן קיבוץ חולדה, שירת בחיל האויר במערך הבקרה והשתחרר בדרגת סרן.

נדב מביא איתו ניסיון של יותר מ-40 שנה בענף הבניה. את הקריירה שלו התחיל כרכז בניה בקיבוץ חולדה ליד רחובות, שם עסק בתחזוקת מבנים ובניית מבנים חדשים מסוגים שנים.

בהמשך כיהן כמנכ"ל במפעלים גדולים (מבנד, ספנקריט) בתעשיית הבניה ובייצור וייבוא אלמנטים מיוחדים לענף הבניה והתקנתם באתרים בהיקפים כספיים של עשרות מיליוני שקלים. היה מנהל פרויקטים בתחום באפריקה ורוסיה.

אחרי הקמת החברה והמעבר מהסקטור הפרטי לתחום תמ"א 38, ניהל באופן אישי את הפרויקט הראשון של התחדשות עירונית בהרצליה, ברחי ה' באייר 9. משמש כמפקח מטעם הדיירים בפרויקטים של תמ"א 38 בת"א: בשכונות הדר יוסף, רמת אביב, והן בהוד השרון, כפר סבא, פתח תקוה, גבעתיים, הרצליה, רעננה, קריית אונו ורמת גן. בקיא בתהליכים המקדמיים, ניהול המו"מ עם קבלנים, והדגשים החשובים בתהליך הביצוע.

בוגר התמחויות וקורסים במקצועות הבניה השונים, קורס ניהול ופיקוח, קורס יזמות בנדל"ן וכד.

בוגר לימודי תעודה בבי"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א.

בוגר קורס תמ"א 38 של בי"ס פישמן לנדל"ן באוניברסיטה העברית.

"בעבודה שלי אני הכי אוהב את האתגר של להפוך את הישן לחדש, ליצור יש מאין. אחד הדברים המספקים ביותר זה לנסוע ברחובות העיר ולראות סביבך בניינים שהייתי שותף להקמתם"

בודק...