השירותים שלנו

42

אנחנו מתמחים במתן מגוון רחב של שירותים בתחום הבניה וההתחדשות העירונית בפרט. המומחים שלנו ישתלבו בפרויקט שלכם בכל שלב, על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר במקצועיות וללא פשרות, בין אם מדובר בבניה בסקטור הפרטי, המסחרי או עירוב שימושים.

הניסיון שלנו מקנה לנו יכולת ראיה מערכתית מקיפה לצד ההתמקדות בפרטים הקטנים ביותר, מה שמאפשר חסכון משמעותי בזמן, עלויות ומונע עוגמת נפש ודאגות מיותרות.

מפקח מטעם הדיירים
פיקוח הנדסי
חוות דעת וביקורת מיבנים
ניהול פרוייקטים
בנייה פרטית
שקופית קודמת
שקופית הבאה

פיקוח מטעם הדיירים בהתחדשות עירונית:

הצוות שלנו מוביל את הפרויקט ומלווה את הדיירים משלב הרעיון עד שלב הביצוע ומעבר לו, ועד אחרי מסירת הדירה החדשה. משרת המפקח מטעם הדיירים היא משרת אמון ולכן הדבר החשוב לנו ביותר במערכת היחסים בינינו לבין הדיירים היא השקיפות.

תחומי מעורבות של מפקח הפרויקט מטעם הדיירים:

  • הבנת צרכיהם של הדיירים ובחינת האפשרויות העומדות בפניהם
  • הכנת מפרט טכני
  • ביצוע מכרז לבחירת היזם המתאים ביותר
  • בקרה בשלבי התכנון, הביצוע עד אחרי המסירה ושנת הבדק
  • וידוא שכל זכויות הדיירים יתממשו בצורה הטובה ביותר

אנחנו מלווים מגוון פרויקטים – חיזוק מבנה או פינוי בינוי, התחדשות עירונית או התחדשות בניינית, תוך הקפדה יתרה על איכות חיי הדיירים והבטיחות שלהם בעת ביצוע העבודה בשטח.

ביקורת מבנים וחוות דעת מומחה:

מעוניינים לרכוש בית חדש או בית יד שנייה? כדי להבטיח שהבית מתאים למגורים, חשוב לבדוק שלא קיימים בו ליקויים כלשהם, הדורשים שיפוץ או השקעה כספית נוספת.

המומחים מטעמנו בוחנים את הבית בצורה יסודית ומקצועית ומפיקים עבורכם חוות דעת מפורטת. אנחנו מקפידים לפעול על פי הנהלים בלי להתפשר אפילו על הפרט הקטן ביותר. בזכות הניסיון הרב שצברנו, יש לנו יכולת לאתר את כל הליקויים הגלויים והנסתרים בנכס.

פיקוח הנדסי:

כל תהליך בניה זקוק לפיקוח, על מנת לוודא את איכות הביצוע ואת העמידה בתקנים. מכלול פעולות הליווי והבקרה האלה נקרא פיקוח הנדסי 

מה כולל שירות פיקוח הנדסי?

  • תיאום בין הגורמים המעורבים בתהליך הבניה
  • העברת תוכניות ביצוע לקבלן ביצוע באתר
  • פיקוח אחר עבודות הבניה בכל שלב ושלב עד להשלמת הפרויקט
  • דיווח מהימן ורציף למזמין הפרויקט
  • הקפדה על העמידה בלוח הזמנים והתרעות על חריגה

ניהול פרויקטים:

ניהול פרויקטים בתחום הבניה בכל שלב – החל משלב בדיקת ההתכנות וקבלת ההיתרים ועד האכלוס וסיום שנת הבדק. הצוות שלנו מיומן ומנוסה בניהול וליווי פרויקטים מסוגים שונים המתאימים למגוון צרכים: פרטי, מסחרי ועירוב שימושים.

בניה פרטית:

תחום הבניה הפרטית בישראל הפך לפופולרי בשנים האחרונות. הצוות שלנו יטפל עבורכם בכל מה שנדרש החל מבדיקת ההיתכנות, ליווי בשלב התכנון  וקבלת ההיתרים בהתאם למקסימום זכויות הבניה על המגרש. ליווי תהליך הבניה ועבודה מול קבלני המשנה עד לאכלוס ושנת הבדק.

בודק...