​ערן רושו

תמונת צוות

​ערן רושו - שותף

"יש חשיבות גדולה מאד לשקיפות. אנחנו מאמינים שהכל חייב להיות גלוי לעיני הדיירים ולא מסתירים מהם שום מידע או פרט. השקיפות חשובה לאורך כל המהלך לכל אחד מהדיירים. משרת המפקח מטעם הדיירים זו משרת אמון ולכן אנחנו עובדים ופועלים באחריות ומחיבות. אנחנו גם מקפידים לתעד כל מפגש וכל תכתובת, כי הניסיון מלמד שלדברים שלא תועדו במהלך הפרויקט, אין להם ערך. וכמובן, אנחנו זמינים לכל הדיירים 24/7, לא רק לנציגות או עו"ד. לכל דייר יש את המספרים הניידים שלנו, אותם אנחנו מפרסמים מההתחלה בפגישות הפרויקט. יש קבוצת וואטסאפ ייעודית לדיירי הבניין, את אינטרנט וכתובת מייל".

בילדותו הוא פירק את הטלוויזיה בבית, בהמשך למד בטכניון תואר בהנדסת מכונות במסגרת העתודה האקדמאית, שירת במערך הטכני של חיל האוויר ואחרי שהשתחרר בדרך רס"ן, למד גם תואר שני במנהל העסקים באוניברסיטת תל-אביב. בוגר קורס דירקטורים של אוניברסיטת תל-אביב.

ערן מגיע מעולם ההייטק. במשך שנים ניהל פרויקטים בתחום תוכנה בכל העולם, ביניהם גם פרויקטים של העברה מפיתוח לייצור של מוצרים, תשתיות, מערכות מחשוב במשרדים ופרויקטים גדולים אחרים.  

השניים, ערן ונדב, הכירו לפני 14 שנה והחיבור היה מידי, כך שכשהחליטו לשלב כוחות זה היה טבעי מאד ואפשר לחברה לנהל ולפקח על פרויקטים גדולים ומורכבים יותר.

ערן בוגר התמחויות וקורסים רבים בענף הבנייה אצל יצרנים, מכון התקנים, התאחדות המהנדסים והאדריכלים לבנייה ותשתיות, ובמוסדות נוספים: תקינה וחקיקה, התחדשות עירונית ותמ"א 38, ניהול ופיקוח בנייה, תכנון וביצוע מערכות איטום, בדיקת איכות מבנים, איתור כשלים בבניה, תכנון וביצוע מערכות אינסטלציה, ייזום פרויקטים, ניהול פרויקטים בבנייה, בטיחות וגהות בבנייה, ועוד.

"במהלך כל שלבי הקריירה שלי עסקתי במגוון תחומים. מכל שלב כזה לקחתי איתי המון לשלב הבא, אבל ישנו דבר אחד המשותף לכל שלבים ולכל התחומים: קודם כל מדובר באנשים. ולכן גם בפרויקטים של בניה, ככל שהם יהיו מורכבים, אנחנו מתמקדים באנשים. אפשר להגיד שאנחנו אנשים של אנשים".

בודק...